Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
adwokat prawo spadkowe warszawa

ADWOKAT PRAWO SPADKOWE WARSZAWA
Witam,
wiem że można poszukać w internecie ale szukałem i za bardzo do mnie nie przemawiają te wpisy. przede wszystkim są stare. proszę o Wasze opinie do kogo warto zgłosić się ze sprawą spadkową?
Odpowiedz
Mam ten sam problem - wpisałem adwokat spadki opinie w google i wyrzuciło mi nazwiska kilku adwokatów, byłem dziś u 2 z nich i mam bardzo mieszane uczucia. Czy ktoś może był ostatnio u kogoś kto dobrze zakończył mu sprawę i nie skasował za to więcej niż powinien?
Odpowiedz
Jasne można poszukać w internecie opinii o prawniakach aby wybrać człowieka który sam przychodzi na rozprawy a nie sam bierze tylko kasę a później klient spotyka się z aplikantami. Jednak wydaje mi się, że do prowadzenia spraw z zakresu prawa spadkowego nie trzeba mieć jakiś szczególnych umiejętności czy wiedzy. Każdy adwokat czy też radca prawny sobie poradzi. Szukał bym najtańszego.
Odpowiedz
Albo nigdy nie byłeś w sądzie albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Maraton też przebiegniesz w każdych butach albo nawet i bez ale na pewno z gorszym wynikiem i z pewnością w gorszym stanie. Specjalizacja obecnie jest potrzebna w każdej dziedzinie. Adwokat czy prawnik śledzący daną gałąź prawa, regularnie prowadzący sprawy z tego zakresu - sledzi orzeczenia sądów z tego zakresu, wiedzą jakie jest podejście konkretnych sędziów itp. Serdecznie polecam wszystkim wybór prawnika który specjalizuje się w spadkach jeśli tego typu sprawę mamy - warto poszukać w internecie rzetelnych opinii klientów, popytać znajomych często o takich sprawach się nie mówi ale ludzie którzy mieszkają w warszawie wiedzą który prawnik jest dobry a który nie. Warto jednak pamiętać aby też zapytać jakiego rodzaju sprawę dany np adwokat prowadził dla naszego znajomego bo jeśli była to sprawa karna czy rozwód to nie znaczy że ten prawnik spisze się także w naszej sprawie.
Odpowiedz
Koledzy ameryki tu nie odkrywacie Smile możecie podać jakieś konkretne kancelarie do których warto zadzwonić albo nazwiska prawników? tylko proszę bez reklam - tylko opinie osób które korzystały z usług.
Odpowiedz
Osobiście nie korzystałem ale znajomi korzystali z usług adw. Jacka Sosnowskiego w takiej sprawie - możesz sprawdzić podobno poprowadził sprawę dobrze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości