Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
przez kredytu wypowiedzienie bank

Wypowiedzienie kredytu przez bank
witam bank wypowiedzial mi umowe kredytu za dlugi czas oczekiwania na splate raty poniewaz stracilem prace .Dzwonie do windykacjii banku a tam dostalem informacje ze musze splacic kredyt natychmiast w 2-3 ratach kredyt cały wynosi 21 000 tys zł niestety nie mam mozliwosci takiej splaty co robic moge to jakos obojeść zeby splacic to tak jak mialem umowe kredytu na 4 lata ? jakie windykacja moze wyciagnąć konsekwencje co mi grozi ? nie posiadam nic na siebie. dodam ze pani z banku telefonicznie prowadzila mnie w błąd mowiac mi ze kredyt moge chwilowo zawiesic w banku udzielajacym mi kredytu a wtedy nie mialem mozliwosci dojazdu i tak zaczely sie moje problemy, chodz to zadne usprawiedliwienie. prosze o porade jestem w tej chwili zalamany nie wiem co robic pracujac pomagalem rodzicom jak moglem i bratu chcialem wykanczyc im mieszkaniem a teraz jak narazie ja to robie moja sytuacja nie pozwala mi na wielkie splaty kredytu miesiecznie nie mam też od kogo pozyczyc na splate prosze powiedziec jakie maksymalne konsekwencje moge poniesc za niespalcenie wyndykacji banku
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości