Tags
Author: hemniz - Replies: 1 - Views: 3776
Podział majątku Wrocław
poszukuję dobrego adwokata z wrocławia który przeprowadzi postępowanie o podział majątku - interesuje mnie która kancelaria adwokacka ma duże doświadczenie w tego typu sprawach a także duże skucesy.
Author: cizis - Replies: 1 - Views: 3832
Podział majątku Wrocław
witam, zamierzam złożyć wniosek o podział majątku - poszukuję dobrego prawnika z Wrocławia który porowadzi taką sprawe - zastanawiam się czy wybrać adwokata czy radcę prawnego. Ewentualnie proszę o podanie nazwisk sprawdzonych prawników
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 4382
Podział majątku jak określić wartość majątku
mam pytanie w kwestii podziału majątku - między mną a żoną nie ma zgodności co do podziału majątku ale przede wszystkim co do wartości poszczególnych składników majątku - niebawem ide z tą kwestią do adwokata ale chcę się przygotowac do rozowy - może mi ktoś naświetlić jak wygląda podział majątku w takim wypadku
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5308
Apelacja w sprawie o podział majątku
dziś zapadł wyrok w sprawie podziału majątku, nie jestem zadowolony z rozstrzygnięcia dlatego zamierzam złożyć apelację. Nie chcę jednak aby robił to adwokat który prowadził sprawe dotychczas - dlatego poszukuję dobrego adwokata który złoży dla mnie taką apelację z Warszawy? możecie mi kogoś polecić?
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 4467
Udowodnienie winy a podział majątku
witam, zamierzam złożyć pozew o rozwód z orzekaniem o winie - wydaje mi się udowodnienie winy to tylko formalność. Już wiem, że jak do tego dojdzie to moja żona mocno będzie walczyła o majątek - pytanie czy jeśli udowodnie jej winę to jak będzie z podziałem majątku ?
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 4693
Najtańszy sposób na podział majątku wspólnego
niebawem planuje podział majątku - powoli też szukam dobrego adwokata do podziału majątku z Warszawy ale chciałem też podpytać jak przeprowadzić podział majątku aby było tanio?
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5287
Podział majątku w trakcie rozwodu czy po?
Zbieram się powoli do złożenia pozwu o rozwód, konsultuje pewne kwestie i pytanie też do Was czy lepiej przeprowadzić podział majątku w ramach postępowania rozwodowego czy lepiej poczekać np na orzeczenie o winie i później złożyć wniosek o podział majątku?
Author: Kinga1234 - Replies: 0 - Views: 3860
Podział majątku PO ROZWODZIE - WAŻNE INFORMACJE!
Planuję rozwód oraz podział majątku. Rozwód będzie z orzekaniem o winie. Wszystko ma się zacząć w styczniu. Do tego czasu chcę się dobrze przygotować i mam do Was pytanie abyście napisali mi wszystko co ważne na tym etapie i będzie miało wpływ na przyszły podział majątku. Na co uważać i jak postępować aby sprawy zakończyły się korzystnie.
Author: RobertBB - Replies: 7 - Views: 10121
Dobry adwokat z Wrocławia Podział Majątku
Poszukuję dobrego adwokata który zajmie sie moim podziałem majątku. Przeglądam strony adwokatów - mają piękne opisy, prowadzą blogi itp ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że dobry adwokat ma czas na prowadzenie bloga. dlatego postanowiłem założyć ten wątek i popytać was o opinie? czy ktoś może podać jakieś nazwiska do których warto się zwrócić? dobrze zapłacić i liczyć na bardzo profesjonaną obsługę?
Author: Report77 - Replies: 0 - Views: 4543
Adwokat Wałbrzych
Obecnie dobiega końca moja rozprawa rozwodowa. Jest to rozwód z orzekaniem o winie. Wydaje mi się, że mój adwokat nie do końca dobrze sobie radzi i myślę nad jego zmianą. Pytanie tylko czy to dobry moment? Czy poczekać do końca postepowania a nowego adwokata wybrać do podziału majątku? Pytanie który adwokat w Wałbrzychu jest najlepszy i ma dobre opinie Klientów. Przy wyborze obecnego kierowałem się poleceniem "kolegi kolegi" i nie jestem do końca zadowolony. Proszę o jakieś sugestie dotyczące wy