Tags
Author: hemniz - Replies: 2 - Views: 5070
Rozwód krok po kroku
poszukuję dobrego poradnika który opisuje wszystkie aspekty rozwodu - interesują mnie także ceny za prowadzenie rozwodu przez adwokata
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 4849
Jak się dzieli majątek po rozwodzie?
Czy może ktoś mi napisac jak dokładnie przebiega podział majątku po rozwodzie, czy to robi zawsze sąd - w przypadku gdy nie do końca jest porozumienie między mną a żoną?
Author: Zegner - Replies: 1 - Views: 3616
Rozwód po Separacji
niebawem mam zamiar się rozwieść - moje pytanie brzmi czy lepiej jest jeśli przed rozwodem będziemy w separacji przez jakiś czas - czy to ułatwi sprawę? Mam zamiar wnosić o rozwód z orzekaniem o winie. Czy w przypadku rozwodu z orzekaniem o winie zalecalibyście korzystanie z usług adwokatów czy radców prawnych?
Author: Omega99 - Replies: 1 - Views: 3576
Długi po rozwodzie
Planuję rozwód z orzekaniem o winie męża - sytuacja jest taka, że mamy w banku wspólnie zaciągnięty kredyt. Ja mam umowę o pracę on dorabia sobie ale nie ma żadnej umowy. Pytanie kto po rozwodzie będzie musisał spłacać kredyt jeśli on nie będzie chciał to czy ja sama muszę spłacać całość?
Author: Kinga1234 - Replies: 0 - Views: 3860
Podział majątku PO ROZWODZIE - WAŻNE INFORMACJE!
Planuję rozwód oraz podział majątku. Rozwód będzie z orzekaniem o winie. Wszystko ma się zacząć w styczniu. Do tego czasu chcę się dobrze przygotować i mam do Was pytanie abyście napisali mi wszystko co ważne na tym etapie i będzie miało wpływ na przyszły podział majątku. Na co uważać i jak postępować aby sprawy zakończyły się korzystnie.
Author: TeresaK - Replies: 1 - Views: 8574
Adwokat od prawa karnego z Wrocławia
witam,

Bardzo proszę o wskazanie kancelarii adwokackiej we Wrocławiu która specjalizuje się w prawie karnym. Pomoc jest potrzebna mojemu szwagrowi który pod wpływem alkoholu spowodował wypadek w którym zostały ranne 2 osoby a także wyrządzone dość duże straty materialne. Pomoc adwokata jest bardzoi pilnie potrzebna dlatego proszę o szybką odpowiedź
Author: Gabbi - Replies: 1 - Views: 3655
Długi po rozwodzie
pytanko co się dzieje z długami jak się rozwiodę z mężem - mamy 2 kredyty jeden o jest to kredyt hipoteczny a drugi na samochód - gotówkowy. Jak to uregulować aby wyjść na tym najlepiej? wiem, że najlepiej iść do adwokata ale muszę się jeszcze przez chwilę oswoić z myślą o rozwodzie a chcę juz mniej więcej wiedzieć na czym stoję?
Author: Spolecee - Replies: 2 - Views: 5573
Podział majątku po zdradzie i rozwodzie
chciałam się dowiedzieć czy zdrada ma jakieś wpływ na podział majątku po rozwodzie jeśli okaże się, że uda się wygrać sprawę o rozwód z orzekaniem o winie mojego męża?
Author: Fegus12 - Replies: 1 - Views: 4339
Eksmisja męża po rozwodzie
witam - jestem na etapie składania papierów o rozwód, nie wiem jeszcze czy będzie to rozwód z orzekaniem o winie czy też bez? ale raczej zdecyduję się na tą drugą opcję. Pytanie na wstepie mam jednak innego typu. Razem z mężem mieszkamy razem w moim mieszkaniu. On jest tu zameldowany i po rozwodzie nie ma gdzie iść. wiem też, że będzie mi utrudniał życie. czy jest jakieś sposób aby razem z rozwodem orzec o jego eksmisji??
Author: tylkomy - Replies: 1 - Views: 4871
Podział majątku kilka lat po rozwodzie
Mąż z żona mieszkali u jej rodziców.Po rozwodzie oboje założyli nowe rodziny,oboje wyprowadzili się z tego domu.Po rozwodzie mija 4 rok.Czy mąż może teraz ubiegać się o podział majątku,skoro włozył w ten dom spore pieniądze?