Tags
Author: Andrejjj - Replies: 2 - Views: 2882
Potrzebny adwokat z Warszawy do rozwodu
Z Warszawy lub generalnie z woj. mazowieckiego. Dojazd nie powinien stanowić problemu. Zależy m na tym, aby był to ktoś z odpowiednim doświadczeniem w sprawach rozwodowych. Skuteczny aby sprawa przebiegła także szybko
Author: cizis - Replies: 1 - Views: 1779
Alimenty bez rozwodu
bardzo proszę o informacje jak najlepiej i najszybciej uzyskać alimenty bez postępowania rozwodowego. czy to jest wogóle możliwe i czy da się zrobić bez adwokata?
Author: cizis - Replies: 2 - Views: 1980
dokumenty potrzebne do rozwodu
szykuję się do rozwodu, powoli bo chcę złożyć pozew dopiero po nowym roku - już chce zacząć gromadzić dokumenty - proszę o informację co musze zebrać i na co zwrócić uwagę na tym etapie
Author: cizis - Replies: 2 - Views: 3072
Radca prawny a adwokat - kto lepszy do rozwodu
poszukuję prawnika do rozwodu z orzekaniem o winie - zastanawiam się tylko czy lepiej zlecić sprawę adwokatowi czy radcy prawnemu - co myślicie?
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5287
Podział majątku w trakcie rozwodu czy po?
Zbieram się powoli do złożenia pozwu o rozwód, konsultuje pewne kwestie i pytanie też do Was czy lepiej przeprowadzić podział majątku w ramach postępowania rozwodowego czy lepiej poczekać np na orzeczenie o winie i później złożyć wniosek o podział majątku?
Author: Karen92 - Replies: 2 - Views: 5587
Dobry radca prawny do rozwodu Wrocław
poszukuję dobrego i sprawdzonego radcy prawnego do poprowadzenia sprawy rozwodowej - jeśli to możliwie prosze o opinie do kogo się zwrócić
Author: Betti77 - Replies: 0 - Views: 1603
Dobry adwokat negocjator do rozwodu
Szukam namiarów na dobrego adwokata / kancelarie adwokacka w Warszawie który przeprowadzi postępowanie rozwodowe od a do z - chodzi także o podjęcie negocjacji rozwodowych z pełnomocnikiem drugiej strony. Czy mogą Państwo polecić dobrą i sprawdzoną firmę?
Author: Matias - Replies: 2 - Views: 5231
Adwokat we Wrocławiu do rozwodu
Podobno kancelarii adwokackich powinno się szukać po specjalizacji. Przeglądam nieco stron internetowych ale jakoś żadna kancelaria szczegónlnie mocno nie naciska na ten temat. Czy ktoś korzystał? Mogę prosić o opinie, kogo polecacie a kogo odradzacie?
Author: Sylwiaki - Replies: 0 - Views: 4165
Adwokat do rozwodu i alimentów Warszawa
Witam serdecznie
Potrzebuje porady w kwestii rozwodu oraz namiarów na dobrego adwokata z Warszawy (takiego który ma niskie ceny).Mąż nie wyraża dobrowolnie zgody na rozwód.Liczyłam na rozwód za porozumieniem stron,ale tutaj nie ma chęci zgody ze strony męża,więc ostatecznie zdecydowałam o rozwodzie bez orzekania o winie.
Przed ślubem miałam mieszkanie odziedziczone po zmarłej mamie,rodzice byli po rozwodzie,a z ojcem nie utrzymuję kontaktu.Wychowała mnie babcia (dziadkownie już nie żyją od 3 l